DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 300ZŁ

Opcje przeglądania

Nawozy do ogrodu to środki przeznaczone do uprawy roślin o bogate w wyselekcjonowane składniki, których działanie ma na celu zwiększenie obfitości i jakości plonów. Dzięki bogactwie składników odżywczych, takich jak m.in, potas i fosfor, nawozy do ogrodu wzmacniają glebę, dzięki czemu stymulują wzrost roślin i zwiększają odporność upraw. W celu spełnienia potrzeb właścicieli gospodarstw i ogrodów, w naszym sklepie zgromadziliśmy wysokiej jakości nawozy do trawy, roślin, drzew i wielu innych upraw, które są kluczowym elementem pielęgnacji każdego ogrodu. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, a ze względu na swoją jakość i skuteczność, cieszą się szerokim uznaniem.

OGRÓD

Dlaczego warto stosować nawozy do ogrodu?

Uprawianie i pielęgnacja ogrodu wiąże się ze stosowaniem różnego rodzaju preparatów, dążących do spulchnienia i użyźnienia gleby, co prowadzi do lepszego rozwoju roślin. Rośliny stale pobierają składniki pokarmowe z gleby, które są niezbędnym elementem ich wzrostu oraz wytworzenia łodyg, liści, owoców i kwiatów. Odpowiednio dobrane nawozy trawy i ogrodu pozwalają dostarczyć glebie azotu, fosforu czy potasu, polepszając jej właściwości chemiczne i strukturę podłoża. Dzięki temu stosowanie nawozów roślinnych pomaga zapobiec obniżeniu się żyzności gleby, zapewniając im stały dostęp do mikroelementów.

Mineralne nawozy do trawy i ogrodu, które odmienią jego wygląd

Chcąc zagwarantować najwyższy poziom jakości naszym klientom, w naszym sklepie oferujemy skuteczne, mineralne nawozy do ogrodu bogate w substancje, używane w uprawie roślin do wzbogacenia gleby w składniki pokarmowe - oferowane nawozy roślinne są niezbędne dla rozwoju roślin i polepszenie jej właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych. W naszym sklepie każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie produkt na miarę potrzeb swojego ogrodu. Nasza oferta obejmuje nawozy roślinne renomowanych producentów, takich jak Luvena, które wzbogacą każdą roślinę o wyselekcjonowane składniki co poprawi ich kondycję i pozwoli się im pięknie prezentować w ogrodzie.

Odżywcze nawozy granulowane, jako podstawa pielęgnacji ogrodu

Szeroka gama nawozów do ogrodu dostępna na rynku pozwala podzielić je na kategorie, m.in. zależnie od sposobu aplikacji. Sypkie nawozy granulowane znajdą swoje zastosowanie w przypadku iglaków, roślin rabatowych, trawników i wielu innych roślin. Granulowane nawozy do ogrodu zwykle stosuje się co miesiąc - rośliny wykorzystują niewielką część składników pokarmowych, wypłukując resztki do głębszych warstw gleby. Ponadto, charakteryzują się niezwykłą łatwością w równomiernym rozsianiu. W naszym sklepie oferujemy duży wybór nawozów do ogrodu, zarówno uniwersalnych, jak i specjalnie przeznaczonych do różnych rodzajów roślin.

Ciesz się gęstym i zadbanym trawnikiem z uniwersalnym nawozem do trawy


Podstawą i fundamentem pięknego ogrodu jest zielony i odpowiednio wypielęgnowany trawnik, który dla reszty roślin stanowi naturalną bazę. Chcąc zadbać o zieleń w swoim ogrodzie, warto postawić na granulowany nawóz do trawy, który zapewni jej bujny i równomierny porost. Starannie dobrane składniki pokarmowe charakteryzują się łatwą przyswajalnością przez rośliny, a forma granulek znacząco ułatwia cały proces siania. Wysokiej klasy nawóz do trawy pozwoli każdemu właścicielowi ogrodu cieszyć się doskonale wyglądającym i zadbanym trawnikiem.

Zadbaj o kondycję iglaków dzięki nawozom roślinnym

Właściciele ogrodów wyposażonych w drzewa i krzewy iglaste, powinni zwrócić uwagę na nowoczesne mineralne nawozy do ogrodu, specjalnie przeznaczone do pielęgnacji tych roślin. Zawartość częściowo rozłożonego fosforytu zapewnia iglakom pełny dostęp do fosforu przez cały okres wegetacji, a dzięki zawartości magnezu, granulowany nawóz zapobiega przebarwieniu się igieł - przez co dłużej można cieszyć oko urokiem tych roślin. Chcąc zadbać o piękny i zdrowy wygląd iglaków należy stosować nawóz roślinny trzykrotnie w okresie wegetacji.

Roślinny nawóz do ogrodu - owoce i warzywa w najlepszych rękach

Na asortyment naszego sklepu składają się także nawozy do ogrodu, specjalnie przeznaczone do wsparcia wzrostu i rozwoju owoców i warzyw. Uniwersalny nawóz roślinny do warzyw charakteryzuje się obniżoną zawartością chloru przy jednoczesnej obecności niezbędnych składników pokarmowych. Doskonale poprawia strukturę gleby i pozwala jej lepiej wykorzystać składniki mineralne, co zapewnia obfite plony. W naszym sklepie oferujemy także wysokiej jakości nawóz roślinny pod truskawki, poziomki i maliny, który dzięki łatwo przyswajalnym, wyselekcjonowanym składnikom, umożliwia obfite owocowanie.

Najwyższej jakości, nawozy do ogrodu dla każdej rośliny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy możemy dostarczać naszym klientom starannie dobrane produkty, odpowiadające ich potrzebom. Wszystkie oferowane nawozy do ogrodu to produkty o naturalnym, bezpiecznym składzie, który jest przyjazny ogrodowej roślinności. Uniwersalne nawozy granulowane doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku doświadczonych ogrodników, jak i początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę z roślinami. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl