DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 300ZŁ

O zdrowie zwierząt hodowlanych trzeba dbać. Nie tylko jakość paszy ma znaczenie. Zbilansowaną dietę warto uzupełnić o preparaty dla zwierząt hodowlanych. Można w ten sposób zwiększyć wydajność hodowli. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz takie, które przeznaczone są dla drobiu, trzody chlewnej, młodych przeżuwaczy, a nawet królików. Na różne sposoby wspierają one kondycję zwierząt i charakteryzują się wyjątkową skutecznością działania. Zapoznaj się z ofertą, a na pewno znajdziesz takie preparaty, które sprawdzą się w Twoim gospodarstwie. Warto czytać dokładnie, jaki poszczególne produkty mają skład, aby wybrać te, które będą adekwatne w konkretnej sytuacji.

Inne zwierzęta

BIOBRON 20 - układ oddechowy u zwierząt: kaszel, katar, stres, op. 5L i 30L BIOBRON 20 - układ oddechowy u zwierząt: kaszel, katar, stres, op. 5L i 30L
Producent: BioArmor
Cena:

167,90 zł

Cena netto: 155,46 zł

zobacz więcej
BUTELKA ZE SMOCZKIEM do odpajania cieląt, jagniąt, źrebiąt 2L BUTELKA ZE SMOCZKIEM do odpajania cieląt, jagniąt, źrebiąt 2L
Producent: Avita
Cena:

27,90 zł

Cena netto: 22,68 zł

zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Preparaty dla zwierząt hodowlanych — dlaczego warto kupić?

Inwestycja w odpowiednie preparaty dla zwierząt może przyczynić się do zwiększenia produkcji mleka, jaj, mięsa i innych produktów pochodzących z hodowli. Dzięki temu klienci są bardziej zadowoleni i chętniej korzystają z usług danej firmy. Dbanie o zdrowie zwierząt pozwala na zmniejszenie kosztów leczenia weterynaryjnego. Warto również wspomnieć o tym, że stosowanie preparatów dla zwierząt hodowlanych może pomóc w poprawieniu jakości żywności poprzez redukcję ilości bakterii i innych patogenów w mięsie.

Preparaty dla zwierząt — które warto kupić?

Wśród preparatów dla zwierząt, w które warto zainwestować można wymienić między innymi Vitapar C. To produkt, który pozytywnie wpływa na trawienie i stymuluje układ odpornościowy. W jego skład wchodzą magnez, wapń i fosfor. Są to ważne pierwiastki, które wspomagają metabolizm i rozwój mięśni. Innym wartościowym preparatem jest lizawka SuperMAG dostarczająca zwierzętom niezbędne minerały. Także Biobron20 wspomaga zdrowie zwierząt. Ten preparat szczególnie dobrze wpływa na kondycję płuc. Warto podawać go zwierzętom, które są w gorszej formie, aby odzyskały pełnię sił. Podobnie działa Stimmunact IMM, który stanowi doskonałe wsparcie układu immunologicznego i oddechowego zwierząt. Zawiera między innymi silne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i E.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl