Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 300zł

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Topro Animal Health na Polskę 0
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Topro Animal Health na Polskę

Prowadzenie sklepu z profesjonalnymi preparatami dla hodowców przeżuwaczy, trzody chlewnej, drobiu czy gołębi wymaga poszukiwania produktów od jak najlepszych producentów. Dlatego naszym klientom oferujemy preparaty o świetnej jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Topro Animal Health na Polskę. Dowiedz się, jakie produkty oferuje i dlaczego warto w nie zainwestować.

czytaj całość »
Ketoza u krów. Na czym polega, objawy i leczenie 0
Ketoza u krów. Na czym polega, objawy i leczenie

Ketoza u krów to częste zaburzenie metaboliczne, które może być spowodowane niedożywieniem, złej jakości paszą czy niedoborami witamin i minerałów. Szczególnie na nią są podatne zwierzęta w okresie infekcji i po wycieleniu. Dowiedz się, jak wygląda ketoza u krów, w jaki sposób się ją leczy i czy można jej zapobiec.

czytaj całość »
Jak wzmocnić krowy po wycieleniu? 0
Jak wzmocnić krowy po wycieleniu?

Wycielenie się krowy nie zawsze przechodzi bezproblemowo. W tym okresie hodowca powinien zapewnić zwierzęciu nie tylko odpowiednie warunki, ale także wysokiej jakości paszę oraz mieszanki witaminowe, które pomogą w powrocie do pełnej formy. Dowiedz się, za pomocą jakich produktów możesz wesprzeć krowę po wycieleniu.

czytaj całość »
Orego-Stim - dlaczego warto korzystać z tego uniwersalnego eubiotyku? 0
Orego-Stim - dlaczego warto korzystać z tego uniwersalnego eubiotyku?

Niestety, ale nawet przy stosowaniu najwyższej jakości paszy i zachowaniu standardów higienicznych, nie da się całkowicie ograniczyć ryzyka infekcji u zwierząt hodowlanych. W takich sytuacjach właściciel gospodarstwa często staje przed wyborem – antybiotyk czy metody alternatywne. Warto wtedy oczywiście wcześniej zasięgnąć opinii specjalisty, gdyż może się okazać, że wystarczy wykorzystanie eubiotyku. Dowiedz się, czym jest Orego-Stim i kiedy można go zastosować.

czytaj całość »
Jak wspierać metabolizm u prosiąt? 0
Jak wspierać metabolizm u prosiąt?

Każdy hodowca wie, jak istotny jest odpowiedni sposób żywienia i pielęgnacji zdrowia świń - to w końcu prawidłowy stan zdrowia zwierząt odpowiada za ich wydajność i rozród. Jak zadbać o wspomaganie metabolizmu świń oraz zwiększyć odporność u trzody? Jako doświadczeni specjaliści przedstawiamy szereg sposobów na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia w hodowli.

czytaj całość »
Bolusy. Czy cielęta mogą przyjmować bolusy dla dorosłych krów? 0
Bolusy. Czy cielęta mogą przyjmować bolusy dla dorosłych krów?

Niedobory minerałowo-witaminowe u bydła mogą skutkować pogorszeniem się stanu zdrowia zwierząt, a u cieląt odpowiednia suplementacja ważnych składników jest niezwykle istotna, aby były zdrowe. Dlatego coraz więcej hodowców decyduje się na wybór bolusów dla bydła. Dowiedz się, czy te przeznaczone dla dorosłych krów mogą być spożywane przez cielęta.

czytaj całość »
Biegunka u cieląt 0
Biegunka u cieląt

Biegunki u cieląt wywoływane są przez bakterie, wirusy i pasożyty. Jednak najczęściej są one spowodowane przez błędy żywieniowe. Jak ich uniknąć?

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl