Formy płatności

 

Oferujemy bezpieczne formy płatności:

  • Przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000320590, NIP: 585-13-51-185, REGON: 191781561, www: https://bluemedia.pl/, Dostępne metody, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
Przelewy online, Blik, Apple Pay, Google Pay

  • PayPo

PayPo to forma płatności, dzięki której możesz kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów, korzystając z usługi „Zapłać za 30 dni”. PayPo to bezpieczna i wygodna metoda płatności, dzięki której jeszcze przed opłaceniem zakupów, można otrzymać produkty, sprawdzić je i zdecydować, czy chcemy je zatrzymać. W przypadku dokonania zwrotu towarów, płatność za nie w systemie PayPo zostanie anulowana i klient nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów zakupu. Więcej informacji o PayPo znajdziejsz tutaj.

  • Tradycyjny przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia należy przelać właściwą kwotę na konto bankowe: Stabilero Sp. z o.o. Rycerska 5 55-050 Sobótka, numer rachunku bankowego: 68 1090 2398 0000 0001 4183 7578. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

  • Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

  • Przelew z odroczonym terminem płatności

Metoda płatności dostępna tylko po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu farmino.pl. Jeżeli Klient dokonuje zakupu jako jednostka budżetowa, gospodarstwo rolne lub ma zarejestrowaną działalność gospodarczą możliwa jest płatność po otrzymaniu faktury VAT. Zamówienie zostaje wtedy wysyłane wraz z przelewową fakturą VAT z odroczonym terminem płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl