Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 300zł

Opcje przeglądania

Akcesoria dla bydła – przydatne w każdej hodowli!

Prowadzenie hodowli bydła to praca wymagająca znajomości odpowiednich technik, doświadczenia oraz zaangażowania. Niezbędne jest także stosowanie wysokiej jakości pasz, które wzmacniają stado i zapobiegają niedożywieniu. Warto jednak wiedzieć, że są także produkty, ułatwiające prace hodowcy. Dowiedz się, jakie akcesoria dla bydła znajdziesz w ofercie internetowego sklepu dla hodowców Farmino.

Akcesoria dla bydła

APLIKATOR BICA - aplikator do bolusów Topro Bica i Topro Iron APLIKATOR BICA - aplikator do bolusów Topro Bica i Topro Iron
Producent: Topro
Cena: 39,90 zł (netto: 32,44 zł )
zobacz więcej
APLIKATOR CRYPTO - aplikator do bolusów Topro Crypto APLIKATOR CRYPTO - aplikator do bolusów Topro Crypto
Producent: Topro
Cena: 133,80 zł (netto: 108,78 zł )
szt.
zobacz więcej
APLIKATOR DO BOLUSÓW - aplikator do bolusów z uchwytem, metalowy APLIKATOR DO BOLUSÓW - aplikator do bolusów z uchwytem, metalowy
Producent: Carton
Cena: 135,30 zł (netto: 110,00 zł )
zobacz więcej
DRENCHER 300ml - dozownik pistolet dla bydła DRENCHER 300ml - dozownik pistolet dla bydła
Producent: Topro
Cena: 153,90 zł (netto: 125,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Kubek do dippingu bezpowrotny, pojemność 300ml, AVITA Kubek do dippingu bezpowrotny, pojemność 300ml, AVITA
Producent: Avita
Cena: 15,50 zł (netto: 12,60 zł )
szt.
zobacz więcej
REFRAKTOMETR 0-32% urządzenie do pomiaru jakości siary REFRAKTOMETR 0-32% urządzenie do pomiaru jakości siary
Producent: Topro
Cena: 196,90 zł (netto: 160,08 zł )
szt.
zobacz więcej
SONDA zapasowa do butelki Speedy Drencher, do odpajania cieląt SONDA zapasowa do butelki Speedy Drencher, do odpajania cieląt
Producent: Topro
Cena: 165,90 zł (netto: 134,88 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SPEEDY DRENCHER butelka sonda do pojenia cieląt, pojemność 2,5L SPEEDY DRENCHER butelka sonda do pojenia cieląt, pojemność 2,5L
Producent: Topro
Cena: 219,90 zł (netto: 178,78 zł )
szt.
zobacz więcej
SPEEDY FEEDER butelka do pojenia/karmienia cieląt, pojemność 2,5L SPEEDY FEEDER butelka do pojenia/karmienia cieląt, pojemność 2,5L
Producent: Topro
Cena: 159,90 zł (netto: 130,00 zł )
szt.
zobacz więcej
SPEEDY FEEDER XL butelka do pojenia/karmienia cieląt, pojemność 4L SPEEDY FEEDER XL butelka do pojenia/karmienia cieląt, pojemność 4L
Producent: Topro
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej

Akcesoria dla bydła – dlaczego warto w nie zainwestować?

Zastanawiasz się, w jaki sposób usprawnić wykonywanie czynności gospodarczych? Warto zadbać o zakup praktycznych narzędzi i akcesoriów, dzięki którym praca będzie łatwiejsza, ale także szybsza. Ponadto wykorzystanie takich produktów, pozwala na to, aby opieka nad zwierzętami przebiegała sprawniej – bez powodowania niepotrzebnego dyskomfortu u stada. Dlatego warto zadbać o zakup praktycznych akcesoriów dla bydła w ofercie Farmino.

Akcesoria dla krów – co warto mieć w hodowli?

Planujesz zakup praktycznych akcesoriów dla krów? Z pewnością przydadzą się w hodowli następujące produkty z oferty Farmino:

  • aplikator do bolusów dla krów

Bolusy to wysokoodżywcze preparaty witaminowe o przedłużonym uwalnianiu się substancji do obiegu organizmu. Doskonale sprawdzają się w profilaktyce mastitis oraz innych schorzeń, które dotykają bydła mlecznego i opasowego. Warto jednak wiedzieć, że niezbędne jest odpowiednia aplikacja, aby preparaty odpowiednio działały. Dlatego korzystny będzie zakup praktycznego narzędzia do tego. W ofercie sklepu internetowego dla hodowców znajdziesz poręcznego aplikatory do bolusów dla krów. Dzięki nim podanie preparatu witaminowego będzie niezwykle łatwe.

  • kubek do dippingu

Przy hodowli krów niezwykle istotna jest profilaktyka mastitis oraz pielęgnacja wymion. Doskonale w tym celu sprawdzą się preparaty do dippingu. Warto jednak zadbać o zakup praktycznych akcesoriów dla krów, które będą niezwykle przydatne przy prowadzeniu zabiegów pielęgnacyjnych dla wymion.

To tylko kilka przykładów przydatnych produktów dla bydła, dzięki którym wykonywanie czynności gospodarczych będzie znacznie łatwiejsze.

Akcesoria dla bydła – produkty do pielęgnacji cieląt

Cielęta wymagają szczególnej opieki. Dlatego warto zawczasu zadbać o zakup przydatnych akcesoriów dla bydła stworzonych z myślą o pielęgnacji i odżywianiu maluchów. W ofercie internetowego sklepu dla hodowców Farmino znajdziesz:

  • refraktometr do pomiaru siary

Odpowiedni skład siary jest niezwykle istotny w karmieniu maluchów. To dzięki zawartym w niej składnikom odżywczym, cielę otrzymuje wszystkie niezbędne do rozwoju składniki. Dlatego warto zaopatrzyć się w refraktometr do pomiaru siary – dzięki temu będziesz mieć pewność, że podajesz maluchom odpowiedni pokarm od samego początku.

  • butelka do pojenia cieląt

Pojenie i karmienie maluchów w hodowli może być wyzwaniem. Zwierzęta nie zawsze chętnie jedzą i mają problem z pobieraniem pokarmu. Dlatego warto wybrać takie akcesoria, które maksymalnie ułatwią tę czynność. Idealnie w tym celu sprawdzą się butelki do pojenia cieląt ze smoczkami, które swoją konstrukcją imitują naturalny kształt strzyku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akcesoria dla bydła!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl