Wysoka jakość produktów w korzystnej cenie

W farmino.pl stawiamy tylko na sprawdzonych dostawców i wysokiej jakości produkty, tak aby zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania dla ich hodowli. 

Decydując się na zakupy w farmino.pl możesz być pewien, że wybierasz skuteczne i bezpieczne produkty żywieniowe, pielęgnacyjne i środowiskowe. Nasza misją jest zrównoważony rozwój zwierząt hodowlanych: naturalna profilaktyka chorób oraz ograniczenie podaży antybiotyków. Wybieramy dostawców, którzy oferują starannie przebadane i bezpieczne produkty. Ze względu na nasze długoletnie doświadczenie oraz dzięki współpracy z hodowcami, możemy obecnie zaproponować najlepsze produkty na rynku w doskonałej cenie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich marek jak:

  • Topro Animal Health - renomowana holenderska marka oferująca profesjonalne produkty do hodowli trzody i bydła. Hodowcy na całym świecie cenią markę Topro Animal Health ze względu na skuteczność i wysoką jakość, idealnie dobrane składniki oraz zadowalające ceny. W sprzedaży oferujemy produkty dla krów i trzody chlewnej, m.in.: witaminy i minerały, bolusy, maści do wymion, aplikatory do bolusów, pójła dla krów, butelki do pojenia cieląt, a także preparaty zapewniające m.in. ochronę przed ketozą czy uzupełniające elektrolity u cieląt i prosiąt.
  • Ecological Laboratories Inc. - firma biotechnologiczna, która opracowuje i produkuje nowatorskie, płynne preparaty mikrobiologiczne, które są w stanie rozwiązać wiele najtrudniejszych problemów środowiskowych, przed którymi stoi dzisiejszy świat. Technologie Ecological Laboratories Inc. są stosowane aż na pięciu kontynentach i mają udokumentowane działanie w optymalizacji naturalnych procesów środowiskowych w celu przywrócenia jakości wody i promowania zrównoważonego rozwoju w różnych sektorach gospodarczych.
  • Eurovix - działająca od ponad 30 lat firma specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji bioenhancerów i biopromotorów. Marka koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i poszanowaniu środowiska - ich technologie przyczyniają się do przywrócenia naturalnych procesów i równowagi. Eurovix  wykorzystuje wyłącznie związki pochodzenia naturalnego, bez stosowania chemii syntetycznej i GMO.
  • Groothandel Cartonspecjalizuje się w dodatkach żywieniowych i preparatach pielęgnacyjnych dla hodowli bydła mlecznego. Ich innowacyjne produkty powstają na bazie naturalnych składników, a specjalna kompozycja witamin i minerałów jest dostosowana do konkretnego schorzenia krów. Dzięki zapobiegawczemu podawaniu produktów Groothandel Carton można ograniczyć stosowanie antybiotyków i wzmocnić odporność bydła mlecznego.

W ofercie dostępne także produkty renomowanych producentów:

Tylko w farmino.pl znajdziesz produkty pod naszą własną marką Stabilero:

SPEED DRINK - energetyczne pójło dla krów pobudzające aktywność metaboliczną, op. 1kg

STABISTOP - preparat dla cieląt hamujący biegunkę i stabilizujący gospodarkę wodno-elektrolitową, op. 1kg

CARBOPECT - pasta z aktywnym węglem na biegunkę i niestrawność u cieląt, op. 100g

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl