Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 300zł

12

[01.01,06.01,01.05,03.05,15.08,01.11,11.11,24.12,25.12,26.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamówienie zostanie wysłane w najbliższym dniu roboczym

Zamówienie zostanie wysłane w najbliższym dniu roboczym

Kup w przeciągu:

SLURRYBUGS SHIFT-IT - upłynnia grubą skorupę pod rusztami i w kanałach, op. 1kg (wystarczy na 450 m3 gnojowicy)

Cena: 1 227,90 zł 1227.90
Cena netto: 998,29 zł
ilość szt.
Zyskujesz 122 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

SLURRYBUGS SHIFT-IT Envirosystems 1kg

Skoncentrowana formuła do upłynniania skorupy pod rusztami i w zablokowanych kanałach. Przeznaczony do gnojowicy bydlęcej i gnojowicy świńskiej.

 

Cechy produktu:

  • Sprawia, że wąskie kanały i kanały z minimalnym spadkiem działają znacznie lepiej w dostarczaniu gnojowicy do laguny
  • Utrzymuje płynną i jednorodną gnojowicę dla efektywnego zarządzania nią
  • Prowadzi do oszczędności nawozów mineralnych
  • Redukuje zapach amoniaku
  • Biodegradowalny i nietoksyczny dla ludzi, roślin i zwierząt

 

Opis produktu:

SlurryBugs to najbardziej znany w Wielkiej Brytanii preparat do gnojowicy, który poprawia aktywność drobnoustrojów tlenowych i retencję składników odżywczych w gnojowicy. Jest w pełni certyfikowany przez Soil Association i Organic Farmers and Growers. Preparat specjalnie opracowany do upłynniania grubej skorupy pod rusztami i w zablokowanych kanałach. SlurryBugs Shift-It to potężna formuła liofilizowanych bakterii i wybranych enzymów, które są biodegradowalne i nietoksyczne dla ludzi, roślin i zwierząt.

Stosowanie produktu sprawi, że wąskie kanały i kanały z minimalnym spadkiem będą działać znacznie lepiej w dostarczaniu gnojowicy do laguny. Narastanie skorupy w kanałach powoduje poważne problemy z obsługą i jest potencjalnym miejscem wylęgu much. Utrzymywanie płynnej i jednorodnej gnojowicy na co dzień ma kluczowe znaczenie dla efektywnego zarządzania gnojowicą, zachowania składników odżywczych i kontrolowania zapachu. Przyczynia się do oszczędności nawozów mineralnych i redukuje zapach amoniaku.

 

Główne składniki:

Kultury bakteryjne, enzymy mikrobiologiczne, mikroskładniki pokarmowe, nośnik (węglan wapnia, dekstroza)

 

Instrukcja stosowania:

1kg na 450m3 (450 000l) przechowywanej gnojowicy.

Sposób aplikacji:

Aplikacja do zbiorników, kanałów, pod listwami lub w miejsca, w którym świeżą gnojowicę aplikuje się na laguny. Produkt jest również skuteczny w oddzielonej cieczy zawiesinowej.

Opakowanie:

Produkt w proszku, 1kg

 

Dodatkowe informacje:

To jakiej jakości gnojowicy użyjemy dziś do nawożenia wpływa bezpośrednio na glebę, która następnie rzutuje na jakość trawy -  ta z kolei oddziałuje na stan zdrowia krowy, co z kolei ma wpływ na ilość i jakość mleka. Wykorzystaj tę wiedzę na swoją korzyść i zmień gnojowicę z kosztownej uciążliwości w wysokowartościowy nawóz.

 

Powyższy proces może dać pozytywne lub negatywne efekty. Korzystne efekty zobaczysz, jeśli w glebie znajdują się dobre bakterie i odpowiednie składniki odżywcze - wówczas profity będą widoczne w jakości trawy, zdrowotności zwierząt, ilości mleka oraz właściwościach gnojowicy. Natomiast jeśli w glebie obecne są patogenne mikroorganizmy i związki chemiczne, ich negatywny wpływ spowoduje pogorszenie jakości trawy, spadek kondycji zwierząt, zachwianie produkcji mleka oraz pogorszenie parametrów gnojowicy.

Opinie o produkcie (1)

9 grudnia 2020

Miałem duże wątpliwości i wymagania co do tego produktu. Nie zawiódł! Rewelacja, polecam każdemu!!! Dziękuję za doradztwo i rozwiązanie mojego problemu, Pozdrawiam cały zespół :)

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 300ZŁ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl