Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 300zł

12

[01.01,06.01,01.05,03.05,15.08,01.11,11.11,24.12,25.12,26.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamówienie zostanie wysłane w najbliższym dniu roboczym

Zamówienie zostanie wysłane w najbliższym dniu roboczym

Kup w przeciągu:

SLURRYBUGS CRUST BUSTER - do ekstremalnych problemów ze skorupą na gnojowicy, op. 1 kg (wystarczy na 450 m3 gnojowicy)

Cena: 922,90 zł 922.90
Cena netto: 750,33 zł
ilość szt.
Zyskujesz 92 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

SLURRYBUGS CRUST BUSTER Envirosystems 1kg

Jego skoncentrowana formuła sprawdza się idealnie w wyjątkowo dużych problemach ze skorupą, a także jako mocniejsza dawka początkowa. Zalecany do gnojowicy bydlęcej.

 

Cechy produktu:

  • Zawiera dodatkowe elementy SlurryBooster, które powodują turbodoładowanie bakterii SlurryBugs
  • Ułatwia wypompowywanie i rozprowadzenie gnojowicy - zmniejsza koszty pracy
  • Zapobiega powstawaniu skorupy, zatrzymuje składniki odżywcze w gnojowicy
  • Zwiększa przepuszczalność gleby
  • Prowadzi do oszczędności nawozów mineralnych
  • Redukuje zapach amoniaku
  • Biodegradowalny i nietoksyczny dla ludzi, roślin i zwierząt

 

Opis produktu:

SlurryBugs to najbardziej znany w Wielkiej Brytanii preparat do gnojowicy, który poprawia aktywność drobnoustrojów tlenowych i retencję składników odżywczych w gnojowicy. Jest w pełni certyfikowany przez Soil Association i Organic Farmers and Growers. Wyjątkowo skoncentrowany preparat SlurryBugs, przeznaczony do ekstremalnych problemów ze skorupą. Zawiera dodatkowe mikroelementy SlurryBooster, które powodują turbodoładowanie bakterii SlurryBugs. Wykonany z najwyższą jakością i konsekwentnie testowany na farmach w Wielkiej Brytanii.

Zawiera bakterie glebowe, enzymy i mikroskładniki pokarmowe, które są biodegradowalne i nietoksyczne dla ludzi, roślin i zwierząt. Jego skoncentrowana formuła sprawdza się idealnie w wyjątkowo dużych problemach ze skorupą, a także jako mocniejsza dawka początkowa. Zapobiega powstawaniu skorupy, zatrzymuje składniki odżywcze w gnojowicy i zwiększa górną przepuszczalność gleby. Przyczynia się do oszczędności nawozów mineralnych oraz redukuje zapach amoniaku.

 

Główne składniki:

Kultury mikroorganizmów, enzymy mikrobiologiczne, stymulanty mikrobiologiczne, dekstroza, glinokrzemiany, środki poprawiające płynność

 

Instrukcja stosowania:

1kg na 450m3 (450 000l) przechowywanej gnojowicy.

Sposób aplikacji:

Aplikacja do zbiorników, kanałów, pod listwami lub w miejsca, w którym świeżą gnojowicę aplikuje się na laguny. Produkt jest również skuteczny w oddzielonej cieczy zawiesinowej.

Opakowanie:

Produkt w proszku, 1kg

 

Dodatkowe informacje:

To jakiej jakości gnojowicy użyjemy dziś do nawożenia wpływa bezpośrednio na glebę, która następnie rzutuje na jakość trawy -  ta z kolei oddziałuje na stan zdrowia krowy, co z kolei ma wpływ na ilość i jakość mleka. Wykorzystaj tę wiedzę na swoją korzyść i zmień gnojowicę z kosztownej uciążliwości w wysokowartościowy nawóz.

 

Powyższy proces może dać pozytywne lub negatywne efekty. Korzystne efekty zobaczysz, jeśli w glebie znajdują się dobre bakterie i odpowiednie składniki odżywcze - wówczas profity będą widoczne w jakości trawy, zdrowotności zwierząt, ilości mleka oraz właściwościach gnojowicy. Natomiast jeśli w glebie obecne są patogenne mikroorganizmy i związki chemiczne, ich negatywny wpływ spowoduje pogorszenie jakości trawy, spadek kondycji zwierząt, zachwianie produkcji mleka oraz pogorszenie parametrów gnojowicy.

Opinie o produkcie (0)

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 300ZŁ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl